Berisha proteston Rama ben poçe

0
92

Teksa po mbahet protestë në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ dhe protestuesit e thirrur nga Berisha mbledhur para kryeministrisë, kreu i qeverisë Edi Rama është shfaqur i qetë duke punuar poçe balte.

Kryeministri ka postuar një video teksa po ngjit një poçe të thyer dhe po bisedon me qeramistin.

Ai momenti kur njëri thotë varja se u pre rruga dhe tjetri thotë jo, sapo u hap një rrugë e re!”-shkruan Rama

Shkruaj nje koment