Berisha:Njihuni me “Bandën e Babagjyshëve”

0
224

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një meme e cila është bërë tashmë virale.Ajo tregon Edi Ramën, Erion Veliajn dhe Erion Braçen si
“Banda e Babagjyshëve”, shkruan Berisha.
Memeja është një përshtatje nga filmi ‘Bad Santa 2’.

Shkruaj nje koment