Bie nga ballkoni 63 vjecarja, dërgohet në spital gati e vdekur

0
423

Bie nga ballkoni një 63 vjecare e cila ndodhet në prag të vdekjes. Anastasi Marina 63 vjec nga fshati Sofratikë në zonën e Dropullit, është rrëzuar nga një lartësi 6 metra dhe është gjetur pa ndjenja nga familjarët e vet. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe arsyet e rrëzimit mund të kenë qenë aksidentale, por burimet saktësojne se mund të bëhet fjalë edhe për një tentativë vetvrasjeje pasi 63 vjecarja kohët e fundit, kishte shfaqur probleme mendore. Sipas mjekëve kirurgë në Spitalin Rajonal “Omer Nishani”, 63 vjecarja është në gjendje të rëndë shëndetësore pasi ka goditje në pjesën e pasme të kokës dhe në gjymtyrë.

Shkruaj nje koment