Bie nga skela në një kantier ndërtimi, humb jetën shqiptari në Greqi

2
157

Një shqiptar ka humbur jetën në Greqi pasi ra nga skela e një kantieri ndërtimi ku punonte.

Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur në Agia Mylopotamos në Rethymnon, ndërsa viktima është një 53-vjeçar shqiptar.

Mësohet se punëtori ka rënë nga një skelë rreth 2.5 metra, ku dhe ka humbur jetën.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here