Bien temperaturat në orët e ardhshme

Dita e enjte, parashikohet me mot të kthjellët dhe vranësira të përqendruara kryesisht përgjatë maleve.

Në zona të thella malore, borë e dobët e izoluar, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak

Era, do të fryjë nga kuadrati i veriut e në orët e pasdites e vrullshme, kryesisht në brigjet detare.

Valëzimi në bregdet, i forcës 3 deri 4.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore -1ºC deri në 7ºC

zonat e ulëta 2ºC deri në 15ºC

zonat bregdetare 4ºC deri në 16ºC

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment