Blushi zbret në Gjirokastër, pas tij edhe dy drejtorë të PS

0
1737

Ben Blushi ish deputeti socialist, ka kontaktuar mesditën e sotme me përkrahës dhe mbështetës së projektit të tij më të ri politik në Përmet. Fotoja është shkrepur sot ku Blushi takimin e ka zhvilluar në sallën e Pallatit të Kulturës ne qytetin e Përmetit. Zoti Blushi ditët e fundit ka filluar takimet me bazen e re te partise se tij, ndërkohë që në Gjirokastër, ka zhvilluar tre ditë më parë, një takim me përkrahës të tij, takim i cili u zhvillua në një prej lokaleve në lagjen 18 shtatori ku pjesmarrës kanë qenë edhe dy drejtorë aktualë të PS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here