Braktisi foshnjën në bodrumin e pallatit, gjykata liron nga burgu 30-vjeçaren

0
107

Gjykata e Tiranës ka lënë në “arrest shtëpie” 30-vjeçaren që braktisi foshnjën e saj në bodrumin e një pallati në zonën e Yzberishtit.

Avokati i saj ka kërkuar kryerjen e një akt eskpertimi psikik, për të vlerësuar gjendjen mendore të saj.

Ngjarja e rëndë ndodhi katër ditë më parë në kyeqytet, ku foshnja u gjet në një divan në bodrumin e pallatit dhe më vonë ndërroi jetë në spital.

Shkruaj nje koment