Çfarë është “Dubai Porta Potty”? Modelet dhe blogeret përdoren si nevojtore për sheikët.

0
415

Një video tronditëse ka bërë xhiron e rrjetit dhe i ka shokuar të gjithë.Është një video që tregon anën e errët që bukuroshet Shqipatare ,por jo vetëm bëjnë në kurriz të një jete luksoze në Dubai.


Këto vajza janë në shymicën e rasteve blogere modele apo këngëtare që reklamojnë veshjet dhe jetën luksoze në rrjetet sociale.
Video tregon disa pamje se si vajzat detyrohen të përmbushin fantazitë seksuale më të çmendura të sheikëve deri në maniakëri apo anomali për shuma të mëdha parash.
Në videon shokuese që po bën xhiron e rrjetit, një sheik detyron një eskortë luksi t’i hajë jashtëqitjen teksa e bën mbi gojën e saj dhe më pas e detyron ta lëpijë.E gjithë kjo në këmbim të një shume prej 40 mijë eurosh.

E gjithë bota është shokuar nga kjo e vërtetë që po qarkullon në rrjet ku duket se ky sësht rasti I vetëm. Ky trend i ri që duket se aplikohet nga të gjithë sheikët në Dubai quhet “Dubai Porta Potty”, që do të thotë të përdorësh gojën e dikujt, në këtë rast të një modeleje apo blogereje si nevojtore duke urinuar apo jashtëqitur. 

Shkruaj nje koment