Atletico Madrit, tmerri i Evropës

0
256
Atletico Madrid's Belgian midfielder Yannick Ferreira Carrasco (2ndL) celebrates with teammates after scoring during the UEFA Champions League Group D football match Club Atletico de Madrid vs FC Bayern Munich at the Vicente Calderon stadium in Madrid on September 28, 2016. / AFP PHOTO / PIERRE-PHILIPPE MARCOU

 

Përfunduan ndeshjet e natës së dytë të Ch L ku u shënuan plot 28 gola.

Atletico Madrid mundi Bajernin e Munich me rezultatin 1 me 0 dhe është kthyer në një makth për të gjitha klubet e evropës.

Ja rezultatet:

rezultate-c-l

 

Shkruaj nje koment