Charles publikon kartolinen e pare te Krishtlindjeve si mbret

0
109

Pallati eshte serish ne qender te vemendjes, sidomos pas “zhurmes” se shkaktuar nga dokumentari “Meghan & Harry”. Megjithate, traditat jane mbajtur mire dhe si cdo vit, pallati publikon kartolinen e Krishtlindjes per cdo vit. Keshtu kete vit cifti i ri mbreteror ndau kartolinen se bashku me nje foto te bere nga Samir Hussein nga nje vizite qe beri cifti ne Skoci vitin e kaluar. Charles eshte ne stilin e tij te njohur dhe duke buzeqeshur, me Camilla ne krah, gjithashtu duke buzeqeshur ndaj mbretit. Kartolina eshte e thjeshte me foton e ciftit ne anen e djathte dhe mesazhin ne te majte:”Ju urojme Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri”.

Shkruaj nje koment