Cmenden ne Rusi,4-vjecareve u mesojne si perdoren armet

0
71

Pamje tronditese jane shperndare nga Rusia. Ne to pretendohet se femijeve 4 dhe 5 vjec iu jepen mesime mbi luften dhe perdorimin e armeve. Ne pamje,nje oficer iu flet femijeve te kopshtit per armet kallashnikov,granatahedhes. Ngjarja pretendohet se ka ndodhur ne nje kopesht ne Korolev,prane Moskes.

Shkruaj nje koment