Covid i merr jeten studiuesit dhe intelektualit sarandiot Spiro Gjicali

Covid i merr jeten studiuesit dhe intelektualit sarandiot Spiro Gjicali.
Pas nje beteje disa ditore 81 vjecari u nda nga jeta sot ne nje nga spitalet covid ne Tirane.

Në qytetin e Sarandës ai ishte ende i angazhuar me veprimtarit historike dhe studime kryesisht nga zona e bregdetit dhe fshati i tij i lindjes, Pilur.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment