CR7 kthehet në Evropë, Ronaldo nuk do ta mbyllë karrierën në Arabinë Saudite

0
70

Pesë herë fituesi i Topit të Artë dhe golashënuesi rekord i të gjitha kohërave i Real Madridit, Kristiano Ronaldo nuk do ta mbyllë karrierën në Arabinë Saudite.

Vetëm pak ditë pasi ekipi i tij Al Nassr u eliminua nga superkupa, trajneri Rudi Garsia shprehet se CR7 mund të kthehet sërish për të luajtur në Evropë.

Shkruaj nje koment