Cristiano Ronaldo me ‘fjalë zemre’ për Lionel Messi

0
148

Skuadra saudite me lojtarët më të mirë nga dy ekipet, Al Nassr dhe Al Hilal, u përballën dje në fushë me Paris Saint-German.

Cristiano Ronaldo ishte kapiteni i skuadrës saudite, ndërsa në lojë u vendos përballë kundërshtarit të tij ‘të përjetshëm’ në fushë, Lionel Messi.

PSG arriti të triumfojë ndaj Arabisë me rezultatin 4-5, ndërsa ajo që vlen për t’u përmendur është një ‘dedikim’ që Ronaldo i ka kushtuar Messit.

Shkruaj nje koment