ÇUÇI SHPJEGON “PASIONIN” E SKAFEVE/ REAGON NDAJ AKUZAVE TË BERISHËS: KEMI SHOQATË VELIERASH SPORTIVE

0
190

Pak ditë nga ngjarja e Himarës, ku gjeti vdekjen 7-vjeçarja, Jonada Avdia, ka ardhur reagimi i Ministrisë së Brendshme. Teksa përpiqet të shfajësojë veten nga ajo se çfarë ndodhi, ministri Çuçi kujdeset që t’i përgjigjet akuzave të ish-kryeministrit Berisha, mbi biznesin e skafeve dhe gomoneve, të cilat i cilëson sajesa. Çuçi thekson se i vetmi biznes që ka është shoqata e velierave sportive, krijuar me miq pasionantë.

Shkruaj nje koment