Denoncimi te Berisha/Përplasje me armë në Sarandë ,policia nuk ndërhyn

0
117

Ish kryeministri Sali Berisha ,nëpërmjet faqes së tij zyrtare të Facebook ,ka publikuar denoncimin e ardhur në adresë të tij nga qytetari dixhital.Sipas tij një përplasje me armë ka ndodhur në qytetin e Sarandës por policia nuk ka ndërhyrë me pretekstin se i kanë njohur autorët .Në një kohë kur krimi ka mbërthyer vendin pasiguria e njerëzve tek shteti dhe policia rritet .Statusi si më poshtë :

Sali Berisha

“Perplasje me arme ne Sarande, narkopolicia nuk nderhyn: Jane tanet! sb

Pershendetje doktor,ne Sarande sapo ndodhi nje sherr i cili perfundoj ne perdorimin e armeve policia erdhi dhe nuk i beri asgje agresorve te cilet ishin te armatosur me nje smart te bardhe me targa greke, sherri ndodhi ne lagjen nr 3 rruga “Lefter Talo” siguria esht zero,zoti te na rruaj! Anonim te lutem.”

Shkruaj nje koment