Digjet makina në Tepelenë ,nuk dihen shkaqet e zjarrit

Një makinë është djegur në orët e mbrëmjes së sotme në qytetin e Tepelenës.
Makina e djegur është e tipit Ford dhe në pronësi të shtetasit Dejvi Sula.
Në vendin e ngjarjes në këto momente ndodhen policia dhe zjarrëfiksja.
Paraprakisht dyshohet se djegia e makinës ka ndodhur nga një masë elektrike.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment