Digjet posteri denigrues i PS kundër opozitës në “Rrugën e Kombit”

0
121

Në “Rrugën e Kombit” ishin vendosur postera denigrues ndaj opozitës me mbishkrimin Non-grata” për të sulmuar rivalët politikë. Kjo ka sjellë revoltën e qytetarëve të cilët kanë vendosur t’i djegin.

Një poster madh ishte vendosur në Rrugën e Kombit në Mirditë, ku është dalja për në qytetin e Rrëshenit është djegur nga persona ende të paidentifikuar, teksa Policia e Mirditës dhe ajo e Lezhës kanë nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here