Digjet shtëpia në Pogradec, lëndohet pronarja

0
115

Një banesë është përfshirë nga zjarri në fshatin Gështenjas në Pogradec dhe si pasojë është lënduar pronarja Yrfete Elmasllari.

Zonja ka tentuar të fikë zjarrin, por ka marrë djegie në duar dhe këmbë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here