E diela pa makina , Tepelena dhe Gjirokastra i bashkohen nismës , ja rrugët e bllokuara

0
155

Në kuadër të ditës pa makina, Bashkia Tepelenë ka bërë me dije se ditën e dielë, më datë 03.04.2022 nga ora 09:00-13:00 do të jenë të bllokuara rrugët kryesore të qytetit.
Edhe bashkia Gjirokastër i bashkohet kësaj nisme ku do të ketë ndalim të qarkullimit të mjeteve private në zonën e bulevardit kryesor të Lagjjes “18 Shtatori”,prej rrethrrotullimit të dytë ( pranë Tirana Bank), deri tek sheshi qëndror, Lagjja “18 Shtatori” prej orës 10:00 deri në orën 19:00.

Shkruaj nje koment