Djali plagos maman ne Patos

0
132

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Patos, ku një grua ka mbetur e plagosur nga djali i saj.

Bazuar në të dhënat paraprake raportohet se sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi Klaudio Çobaj, 30 vjeç, ka plagosur me thikë, nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Lidhur me këtë rast, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

Shkruaj nje koment