Droga kalon nga Tre Urat, trafikantët shqiptarë kapen në Greqi

0
172

Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë, të cilët po ruanin rreth 190 kilogramë kanabis, në fshatin Kefalovrisi, në afërsi të Tri Urave në Përmet.

Ata ishin pikasur nga policia dhe më pas janë ndaluar.

Identiteti i tyre nuk është bërë ende i ditur.

Materialet i janë referuar prokurorisë së Janinës.

Shkruaj nje koment