Dy te zhdukurit ne Sarande dyshohen se jane vrare

0
177

46- vjecarët Leonard Thodhori i njohur si “Koçole” dhe Fatmir Sulovari alias Fatmir Krasniqi, dyshohet të jenë ekzekutuar dhe groposur në fshatin Vrinë të bashkisë Konispol.

Prej orëve të mëngjesit, rreth 50 familjarë te Fatmir Sulovarit janë nisur drejt kësaj zone për ta krehur fizikisht dhe me mjete logjistike me qëllim gjetjen e trupave.

Shkruaj nje koment