E frikshme/ Përmbyset makina në autostradë në Janinë (foto)

0
151

Një automjet ka devijuar dhe më pas është përmbysur në Ionia Odos, në Janinë, 5 km pas diodjave, automjeti është përplasur me një makinë tjetër. Sipas informacioneve ka vetëm dëme materiale ndërsa shoferi dhe pasagjerët janë jashtë rrezikut për jetën.

Shkruaj nje koment