E Fundit/ Me dëmtime në kokë, gjendet e pajetë 53-vjeçarja në Memaliaj

0
109

Në fshatin Valagat të Memaliajt është gjetur e pajetë nga familjarët një 53-vjeçare, Antoneta Hoxha.

Jugunews mëson se viktima ka dëmtime në kokë si dhe në krahun e majtë.  Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

Grupi hetimor po shkon në vendin e ngjarjes.

Shkruaj nje koment