E fundit, neser nafta shkon 250 leke per liter

0
22

Sipas informacioneve me te fundit behet me dije se cmimi i karburanteve do te njohe serish rritje diten e neserme. Ku pritet qe cmimi i naftes te shkoje ne 250 leke litri ndjekur nga benzina me te njejtin cmim dhe gazi 110 leke per liter.

Shkruaj nje koment