E paprecedentё,tifozi I Feyenoordiꟷt puth gazetaren live kur ajo po raportonte

0
335

Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e Conference League.

Nërkaq të shumta kanë qenë rastet kur gazetarët shqiptarë kanë intervistuar tifozët dhe qytetarёt nё lidhje me finale e madhe.

Por një surpirzë e papritur i ka ndodhur një gazetareje shqiptare e cila ishte duke raportuar nga Tirana në lidhje me atmosferën e tifozëve të Feyenoord-it.

Duke transmetuar live nё lidhje me gjithё ngjarjen asaj I ёshtё afruar njё tifoz I Feyenoordit dhe e ka puthur nё faqe,madje kanё bёrё dhe shenjёn e zemrёs bashkё.

Shkruaj nje koment