E rëndë/ 50-vjeçarja hidhet nga spitali në Vlorë

Një 50-vjeçare është hedhur nga spitali psikiatrik i Vlorës mëngjesin e kësaj të hëne. Bëhet me dije se 50-vjeçarja e identifikuar me inicialet H.Xh ndodhet nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë shëndetësore. Ajo është është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik mëngjesin e kësaj të hëne.
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment