E rëndë -51 vjeçari var veten me çarçaf në burgun e Fierit

Ditën e sotme një 51 vjeçar ka varur veten me çarçaf në tualetin e paraburgimit në burgun e Fierit.

Bëhet fjalë për të burgosurin B.Z nga Mallakastra i cili ishte dënuar për trafik narkotikësh.

Ndërkohë, menjëherë është ndërhyrë me polici dhe ambulancë, por fatkeqësisht i burgosuri ka ndërruar jetë në spital.
Ende nuk bëhen me dije detaje të tjera.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment