E rëndë/ E zë korrenti, humb jetën 55 vjeçari në Nepravishtë

Njoftimi i policisë

Rreth orës 17:15, jemi njoftuar se në fshatin Nepravishtë, bashkia Libohovë shtetasi K. P., rreth 55 vjeç, banues në Nepravishtë (Punonjës i OSHEE)është gjetur i pajetë. Ky shtetas ka qënë duke punuar në një shtyllë tensioni në fshatin Nepravishtë dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike ku si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme hetimore për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment