E rëndë në Sarandë, 72 vjeçari abuzon seksualisht me një 17 vjeçare

Policia e Sarandës ka arrestuar një shtetas, 72 vjeçar, pasi ky i fundit, në kohë të ndryshme ka kryer marrëdhënie seksuale me një 17 vjeçare, gjë të cilën e ka pranuar edhe vetë
Sarandë
Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatit të Policisë Sarandë, bënë ndalimin e shtetasit B.T, 72 vjeç, lindur e banues në Sarandë.
Ndalimi i tij u bë pasi, ky shtetas në kohë të ndryshme ka kryer marrëdhënie seksuale me një 17 vjeçare nga qytetit i Sarandës.
Policia e Sarandës pas informacionit të marrë ka bërë shoqërimin dhe ndalimin e menjëhershëm të këtij shtetasi i cili ka pranuar kryerjen e veprës penale.
Nën drejtimin e Prokurisë vijon puna për hetimin dhe nxjerrjen e urdhrave të tjerë të ndalimit të implikuar në këtë vepër penale.
Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur”.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment