E rëndë/ Përdhunoi 26 vjeçaren, prangoset Lushnjari

Eshte arrestuar në Lushnjë një 35 vjeçar pasi dyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 26 vjeçare.
Ai është banor në Savër dhe polcia thotë se “Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.
Ja njoftimi:
Lushnjë
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ndaluan shtetasin V. F., 35 vjeç, banues në Savër, Lushnjë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 26 vjeçare.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment