E zuri korenti, humb jetën i riu në Tiranë

0
95

Një 32-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Tiranë, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, në shtëpinë e tij.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Shkruaj nje koment