E zuri korrenti , nderron jete 15 vjecari

0
237

Një 15-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme (18 gusht) në Dimal.

Dyshohet se e ka zënë korrenti.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në një lavazh, ku dhe i mituri ishte duke punuar.

Shkruaj nje koment