Ekipi i Rilindjes, me lugë në brez drejt fitores

0
1671

PS e ka filluar “mbarë” me oreks të mirë.

Fotot e postuara nga kryesuesi i listës së kandidatëve për deputet të PS në Qarkun e Gjirokastrës Bledi Cuci dhe Mirela Kumbaro, shfaqin ndjesinë e tyre përballë tryezës e cila “vuan” nga uria.

Të shtatë kandidatët për deputetë të PS, janë gati të “sakrifikojnë” një vakt nga racioni i tyre për popullin e vuajtur.

Lugët dhe pirunët pranë pjatave, janë gati të përdoren.

Populli nga një anë, është në pritje të kotheres apo lëmoshës që do ju japi Cuci, Kumbaro apo supermiliarderi nga Krahësi i Tepelenës.

Një karshillëk që dhe Trump-i do t’a kishte zili.

Ky është ekipi i Rilindjes, me lugë në brez drejt fitores!!!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here