Euro në “humnerë”/ Këmbimi valutor 26 nëntor, me sa blihen e shiten sot monedhat e huaja

0
187

Në kursin e këmbimit valutor sot, më 26 Nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 93.5 lekë dhe shitet me 94.7 lekë.

Euro blihet me 102.3 lekë dhe shitet 103.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 105.3 lekë, ndërsa në shitje me 106.8 lekë.

Shkruaj nje koment