Facebook me ndryshime te reja?

0
231

Ju mund te vini re dicka qe mungon ne profilin tuaj ne Facebook muajin e ardhshem. Gjiganti i teknologjise po heq kater informacione te vogla,por padyshim domethenese. META,qe zoteron Facebook,ka nisur te njoftoje miliarda perdorues se po heq opsionet per pikepamjet fetare,pikepamjet politike dhe nese jeni te interesuar per burra ose gra. Nuk eshte e qarte pse Facebook po i heq keto opsione. Por disa njerez nuk e kane marre mire lajmin. Megjithate pritet te shihet ne muajin ne vijim ndryshimet qe do te kete ky rrjet social.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here