FATURAT FIKTIVE TË INCINERATORËVE NË SPAK/ PD KËRKON DORËHEQJEN E KRYEMINISTRIT EDI RAMA

0
77

Të gjitha faturat fiktive që LSI pretendon se janë bërë nga kompani të lidhura me incineratorin e Tiranës do të shkojnë në SPAK dhe më pas do të bëhen publike. Në një tjetër dalje publike, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi foli për një skemë në të cilën është përfshirë edhe krimi ekonomik.

Shkruaj nje koment