FIRMOSET MARRËVESHJA PËR PORTIN E DURRËSIT. RAMA DHE ALABBAR ‘NDAJNË AKSIONET

0
101

Është firmosur sot marrëveshja përfundimtare mes qeverisë shqiptare dhe kompanisë së Mohamed Alabbar për ndërtimin e portit të jahteve të Durrës. Kjo marrëveshje firmoset dy muaj pasi Kuvendi ratifikoi bashkëpunimin, ndonëse opozita u shpreh kundër dhe akuzoi qeverinë për mungesë transparence, korrupsion e pastrim parash.

Shkruaj nje koment