‘Fluturon’ cmimi i naftes serish

Rritet sërish çmimi i naftës në vend. Bordi i transparencës ka vendosur që nga sot deri më 25 mars, çmimi i naftës të jetë 233 lekë për litër.

Ndërsa i benzinës do të jetë 218 lekë për litër dhe i gazit 93 lekë për litër.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment