FOTO/ Moment i vështirë për David Cameron, Samanta e përlotur!

0
291

 

Momenti kur kryeministri britanik David Cameron njoftoi në një konferencë për shtyp në Downing Street dorëheqjen nga posti që mbante prej 3 vitesh ishte padyshim emocionues për çiftin Cameron.

Gjatë gjithë fjalës së tij, Cameron nuk e fshehu dot emocionin kur me zë të dridhur tha se ndihet krenar që i ka shërbyer Britanisë së Madhe.

Në krah të tij, bashkëshortja Samantha Cameron nuk i përmbajti dot lotët, shkruan Daily Mail.

Pas përfundimit të konferencës, Cameron nuk pranoi pyetje nga gazetarët dhe u fut brenda pasi i dha dorën gruas së tij.