Gazetari plas “bombën”, sot ju tregoj dashnorin e Mirela Kumbaros

0
69

Gazetari i mirenjohur Bledi Mane sot do te “plasë bombën” per Mirela Kumbaron, ministren me te paafte qe ka pare Shqiperia ne 70 vitet e fundit.

Ne nje status paralajmerues te nje dite me pare, gazetari Mane informon ndjekesit e tij virtuale ne FCB sesi poshtëron elektoratin ish ministrja e Edi Ramës.
Mane shton edhe me shume interesin e qytetareve te jugut per Kumbaron deputete e Përmetit e cila sipas tij eshte kapur gafil me dashnorin delvinjot. Publiku eshte ne pritje te “bombes” nga gazetari Mane, nderkohe kujtojme se Mirela Kumbaro eshte grua e martuar dhe nene e 2 femijeve.

Shkruaj nje koment