Gjendet e braktisur ne bodrum nje foshnje ne Yzberisht

0
150

Detaje të reja kanë nga ngjarja e ndodhur në kryeqytet, ku një foshnje e porsalindur u gjet e braktisur në parkingun e një pallati në zonën e Yzberishtit.

Mësohet se ka qenë një banor i zonës që ka dëgjuar të qarat e bebit dhe ka njoftuar policinë.

Foshnja u gjet e mbështjelle me një batanije e lënë në tokë, ndërsa nuk dihet ende se kush është nëna e të porsalindurit apo kush e ka braktisur.

Shkruaj nje koment