Gjendet i pajete nje 39 vjecar ne Borsh

Një 39-vjeçar ka ndërruar jetë në Borsh. Sipas informacionit paraprak nga policia viktima është me inicialet R. N.

Ai jetonte vetëm dhe mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete dhe dhune.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment