Gjendet i varur 50 vjecari ne Libohove

0
13

Më datë 31.03.2022, rreth orës 17:00, në fshatin Nepravishtë, Libohovë, në një pemë, është gjetur nga banorët e fshatit, i vetëvarur shtetasi L. Dh., 50 vjeç, banues në Libohovë.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkruaj nje koment