Gjirokastër/ Bledi Çuçi rrezikon mandatin

Në qarkun e Gjirokastrës është ndërprerë procesi i numërimit dhe pritet të fillojë në orën 10:00. Mësohet se deri më tani janë numëruar 85 kuti. Socialistët janë të zhgënjyer, pasi Bledi Çuçi i treti në listën e PS-së rrezikon mandatin.

PD po rritet ndjeshëm në rezultate tek sa gjysma e kutive e kanë përfunduar numërimin dhe pritet që në orët e pasdites rezultati të ketë dalë. Qindra fletë janë shpallur të pavlefshme.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment