Gjirokaster/ I dehur ne timon arrestohet 59 vjecari

0
97

Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagarancë shtetasin V. M., 59 vjeç, banues në fshatin Kakoz, Gjirokastër, pasi në vendin e quajtur “Ura e Lumit”, Gjirokastër, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tip “Mitsubishi”. Cështja u referua në Prokurorinë e Gjirokastrës për veprime të mëtejshme hetimore.

Shkruaj nje koment