Gjirokaster /I moshuari humbet ndjenjat teksa po pinte caj ne lokal

0
416

Gjirokaster
I moshuari humbet ndjenjat teksa po pinte caj ne lokal.
Ne vendngjarje ka mberritur policia dhe ambulanca te cilet jane lajmeruar nga njerezit ne lokal.

Shkruaj nje koment