Gjirokaster/ I zuri korrenti , shpetojne dy elektricistet

Dy elektriciste te OSHEE Gjirokaster kane rene ne kontakt me rrymen elektrike ne kabinen ne zonen e Gerhotit . Por fatmiresisht ata jane transportuar ne spitalin e Gjirokastres dhe ndodhen jashte rrezikut per jeten.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment