Gjirokaster/ Lule dhe dhurata te shtrenjta , mesuesit festojne 7 marsin

0
12

7 marsi eshte festa e mesuesit. Me lule ne duar dhe dhurata te shtrenjta si bizhuteri, portofol apo parfum, ka qene kjo panorama e kesaj feste ne Gjirokaster ku nxenes te shkollave te qytetit kane uruar mesuesit per kete dite.

Shkruaj nje koment